Oferta

 

 

Systemy okienne i drzwiowe

Concept System CS59

Concept System CS59


CS59 Standard

CS59 Renesans

CS59 Soft Line

CS59 Ukryte skrzydłoConcept System CS68

Concept System CS68


CS68 Standard

CS68 Renesans

CS68 Soft Line

CS68 Ukryte skrzydło


 

Ściany osłonowe

 
 
CW 50
Jest klasycznym przykladem ściany osłonowej słupowo-ryglowej,
w której profile mają konstrukcyjną szerokość 50 mm. CW 50 to kompletny system aluminiowy przeznaczony specjalnie do produkcji ścian osłonowych, konstrukcji przestrzennych i pzreszklonych konstrukcji dachowych.
 

CW 50-HL - pozioma linia
Cecha charakterystyczna tego systemu jest to, że listwy maskujące w kształcie w kształcie elipsy montowane na poziomach tworzą wyrazistą linię poziomą. Natomiast w liniach poziomych widoczna jest jedynie wąska uszczelka.

 

STAR 50
Jest to system ścian osłonowych i przeszklonych konstrukcji dachowych ze szkla strukturalnego. Od strony zewnetrznej widoczne sa jedynie tafle szkla i wąskie paski uszczelek EPDM. Toteż ściana sprawia wrażenie jakby była zbudowana tylko ze szkła.

   
   
         
    CW 50-1.0
To system ściany osłonowej charakteryzujacy sie wysokim poziomem izolacji termicznej. W systemie tym moga byc użyte okna systemu CS77-1.0 o tym samym wysokim poziomie izolacyjności termicznej.
   
   


Ogrody zimowe pod wlasnym dachem


Aluminiowy ogród zimowy Reynears to przyroda i światło w zasięgu ręki. Nie trzeba opuszczać ciepłego wnętrza aby cieszyć sie widokiem ogrodu i zachodu słońca.

 

TR 100
W systemie TR 100 podstawowymi elementami konstrukcji dachu ogrodu zimowego są krokwie w postaci kształtowników zamkniętych (rurowych) o zasadniczej szerokosci 60 mm wykonane w sześciu wersjach wzorniczych - prostych i stylizowanych. System ten posiada również stylizowane kształtowniki rynnowe, okna dachowe oraz elementy dekoracyjne.
  TR 200
W systemie TR 200 odmiennie wygląda rozwiązanie dachu. Tutaj szkło oparte jest na półkach krokwi tekowych, które większą częścią znajdują się na zewnątrz ogrodu zimowego. Poza tym rónież i w tym przypadku mamy do dyspozycji szereg elementów wzmacniających, uzupełniających i dekoracyjnych podnoszących walory użytkowe i estetyczne werandy.
 


STANDARD

SOFT LINE

RENESANS
Balustrady
Estetyka i bezpieczenstwo

RB 10
System RB 10 jest stosowany zarówno wewnątrz jak i zewnątrz budynku. Balustarady mogą być mocowane na plaskim podłożu i pochylniach, a także bezpośrednio do ścian budynku jako pochwyt.

Cechy charakterystyczne:

 • możliwość stosowania na klatkach schodowych
 • możliwość wykonania balustrady mocowanej do ściany i pozbawionej stóp (stosowane między innymi na korytarzach dla osób poruszających się na wózkach)
 • gładkie wykończenie: wkręty montażowe i elementy mocujące niewidoczne, a listwy maskujące poprawiają estetykę
 • trzy różne style poręczy i poprzeczek: standardowy, eliptyczny lub okrągły.

 • Rodzaje balustrad:

   

  Drzwi przesuwne


  Klasyczne drzwi przesuwne
  Profile Reynears pozwalają wykonać różne typy klasycznych drzwi przesuwnych i podnoszono-przesuwnych o dostosowanej do potrzeb izolacyjności termicznej.
   
  Automatyczne drzwi przesuwne
  Profile Reynears pozwalają wykonać rózne typy drzwi automatycznych o praktycznie dowolnej wysokości i szerokości. Profile mogą być stosowane w połaczeniu z mechanizmami do drzwi przesuwnych pochodzącymi od wszystkich liczących sie na rynku dostawców.
 • system dostępny zarówno w wersji izolowanej jak i nieizolowanej
 • możliwość stosowania akcesoriów antypanicznych.
 •      
  TP 110
    TLS 110
   

   

  Drzwi wahadłowe


  Systemy Reynears umożliwiają wykonywanie drzwi wahadłowych jedno- lub dwuskrzydłowych. Tego typu drzwi umożliwiają swobodny ruch ludzi w obydwu kierunkach.
 • Możliwość zaryglowania drzwi zamkiem jedno- lub trzy punktowym.
 • Specjalna uszczelka z EPDM chroni palce przed przytrzaśnięciem.
 •  

  Świetliki
  Możliwości przestrzenne

  Szeroka oferta systemowa umożliwia wykonanie bardzo skomplikowanych konstrukcji przestrzennych: świetlików, kopuł, przekryć dachowych i zadaszeń pasaży
  W żalezności od rozmiarów konstrukcja może byc samonośna lub oparta na stalowej konstrukcji wsporczej.